BLM15BB221SN1J
Partnumber:
BLM15BB221SN1J
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 0.2A 0.8Ohm DCR 0402 T/R