BLM15EG221SN1
Partnumber:
BLM15EG221SN1
products.category:
MODULES
Availability:
1967 in stock
SKU:
BLM15EG221SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 0.7A 0.28Ohm DCR 0402 T/R