BLM15GG221SN1D
Partnumber:
BLM15GG221SN1D
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 0.3A 0.7Ohm DCR 0402 T/R