BLM15PD121SN1
Partnumber:
BLM15PD121SN1
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 1.3A 0.09Ohm DCR 0402 T/R