BLM18AG102SN1D
Partnumber:
BLM18AG102SN1D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 450mA 500mOhm DCR 0603 T/R