BLM18BD102SN1D
Partnumber:
BLM18BD102SN1D
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 100mA 850mOhm DCR 0603 T/R