BLM18EG391TN1D
Partnumber:
BLM18EG391TN1D
products.category:
C/R/E
Availability:
4430000 in stock
SKU:
BLM18EG391TN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 390Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR 0603 T/R