BLM18EG601SN1
Partnumber:
BLM18EG601SN1
Availability:
1696 in stock
SKU:
BLM18EG601SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.35Ohm DCR 0603