BLM18KG300JH1D
Partnumber:
BLM18KG300JH1D
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer Power 30Ohm 25% 100MHz 3.3A 0.01Ohm DCR 0603 Automotive T/R