BLM18PG121SH1B
Partnumber:
BLM18PG121SH1B
Availability:
100000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 2A 0.05Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 Bulk