BLM18PG181SH1D
Partnumber:
BLM18PG181SH1D
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 180Ohm 25% 100MHz 1.5A 0.09Ohm DCR 0603 Automotive T/R