BLM18PG181SN1
Partnumber:
BLM18PG181SN1
products.category:
MODULES
Availability:
838 in stock
SKU:
BLM18PG181SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 180Ohm 25% 100MHz 1.5A 0.09Ohm DCR 0603