BLM18PG221SH1D
Partnumber:
BLM18PG221SH1D
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 1.4A 0.1Ohm DCR 0603 Automotive T/R