BLM21AG102SN1
Partnumber:
BLM21AG102SN1
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
1264 in stock
SKU:
BLM21AG102SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 0.2A 0.45Ohm DCR 0805