BLM21AJ601SN1D
Partnumber:
BLM21AJ601SN1D
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.2A 1.1Ohm DCR 0805 T/R