BLM21BB121SN1D
Partnumber:
BLM21BB121SN1D
Manufacturer:
MURATA MANUFACTURING CO LTD
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.6A 0.19Ohm DCR 0805 T/R