BLM21BD152SN1D
Partnumber:
BLM21BD152SN1D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz 250mA 450mOhm DCR 0805 T/R