BLM21PG121SN1
Partnumber:
BLM21PG121SN1
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 3A 0.03Ohm DCR 0805 T/R