BLM21PG221SH1D
Partnumber:
BLM21PG221SH1D
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 2A 0.045Ohm DCR 0805 Automotive T/R