Partnumber: BLM21PG221SN1D
Manufacturer: Murata Manufacturing
products.category: C/R/E
Availability: 1342000 in stock
SKU: BLM21PG221SN1D
decrease increase
Package Ferrite Beads Multi-Layer Power 220Ohm 25% 100MHz 2A 0.045Ohm DCR 0805 T/R