BLM21PG300SN1D
Partnumber:
BLM21PG300SN1D
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 30Ohm 100MHz 4A 14mOhm DCR 0805 T/R