BLM21PG331SH1D
Partnumber:
BLM21PG331SH1D
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 330Ohm 25% 100MHz 1.5A 70mOhm DCR 0805 Automotive T/R