BLM21PG600SN1
Partnumber:
BLM21PG600SN1
products.category:
C/R/E
Availability:
606 in stock
SKU:
BLM21PG600SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 3A 25mOhm DCR 0805