BLM21SP181SH1D
Partnumber:
BLM21SP181SH1D
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer Power 180Ohm 25% 100MHz 4A 0.02Ohm DCR 0805 Automotive T/R