BLM21SP601SN1D
Partnumber:
BLM21SP601SN1D
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 600Ohm 25% 100MHz 2.3A 0.06Ohm DCR 0805 T/R