BLM31AJ601SN1B
Partnumber:
BLM31AJ601SN1B
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 200mA 900mOhm DCR 1206 Bulk