BLM31KN102SN1L
Partnumber:
BLM31KN102SN1L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 2A 0.075Ohm DCR 1206 Automotive T/R