BLM31KN471SN1L
Partnumber:
BLM31KN471SN1L
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 4A 0.02Ohm DCR 1206 Automotive T/R