BLM31PG391SH1
Partnumber:
BLM31PG391SH1
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 390Ohm 25% 100MHz 2A 0.05Ohm DCR 1206 Automotive T/R