BLM41PG102SH1L
Partnumber:
BLM41PG102SH1L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 1.5A 0.09Ohm DCR 1806 Automotive T/R