BLM41PG181SN1
Partnumber:
BLM41PG181SN1
products.category:
C/R/E
Availability:
756 in stock
SKU:
BLM41PG181SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 180Ohm 25% 100MHz 3.5A 20mOhm DCR 1806