BLM41PG600SN1
Partnumber:
BLM41PG600SN1
products.category:
MODULES
Availability:
647 in stock
SKU:
BLM41PG600SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 100MHz 6A 0.009Ohm DCR 1806