BLM41PG600SN1L
Partnumber:
BLM41PG600SN1L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 100MHz 6A 9mOhm DCR 1806 T/R