BM10B-PASS-1-TFT(LF)(SN)
Partnumber:
BM10B-PASS-1-TFT(LF)(SN)
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10500 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST SMD T/R