BM11B-SRSS-TB(LF)(SN)
Partnumber:
BM11B-SRSS-TB(LF)(SN)
Manufacturer:
JST
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 11 POS 1mm Solder ST Top Entry SMD T/R