BM14B-NSHSS-TBT(LF)(SN)
Partnumber:
BM14B-NSHSS-TBT(LF)(SN)
Manufacturer:
JST Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 14 POS 1mm Solder ST SMD T/R