BM1501-7R
Partnumber:
BM1501-7R
Manufacturer:
Bel
products.category:
MODULES
Availability:
1279 in stock
SKU:
BM1501-7R
Package
Module DC-DC 30VIN 1-OUT 15V 3.4A 50W 11-Pin