BM21B-SHLVS-G-TBT
Partnumber:
BM21B-SHLVS-G-TBT
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 21 POS 0.5mm Solder ST SMD T/R