BM30B-SRDS-A-G-TFC
Partnumber:
BM30B-SRDS-A-G-TFC
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 30 POS 1mm Solder ST SMD