BM80A-300L-033F70
Partnumber:
BM80A-300L-033F70
Manufacturer:
Artesyn Embedded Power
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 3.3V 70A 300W 32-Pin