BM80A-300L-033F90
Partnumber:
BM80A-300L-033F90
Manufacturer:
ADVANCED ENERGY INDUSTRIES, INC
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 3.3V 90A 300W 32-Pin