BM80A-300L-050F60
Partnumber:
BM80A-300L-050F60
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 5V 60A 300W 32-Pin