BMP-15/1.3-D24-C
Partnumber:
BMP-15/1.3-D24-C
Manufacturer:
DATEL/MURATA
products.category:
MODULES
Availability:
670 in stock
SKU:
BMP-15/1.3-D24-C
Package
MODULE DC-DC 24VIN 2-OUT 15V 1.3A 35W 10-PIN CASE C-11