BMQA00060630R36MA1
Partnumber:
BMQA00060630R36MA1
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Shielded/Molded Wirewound 0.36uH 20% 100KHz 23A 0.0026Ohm DCR T/R