BNX025H01
Partnumber:
BNX025H01
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
EMI Filter LC-Circuit 20A 25VDC Flat Style SMD Automotive