BNX025H01B
Partnumber:
BNX025H01B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
EMI Filter LC-Circuit 20A 25VDC Flat Style SMD Automotive Bulk