BP5234A33
Partnumber:
BP5234A33
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 4.5V to 5.5V Step Down Single-Out 3.3V 4A 10-Pin SIP