BR246-320B2-28V-023M
Partnumber:
BR246-320B2-28V-023M
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 28VDC 320Ohm 10A DPDT(43.64x13.34x25.65)mm Flange Military Relay