BR246D-320B3-28V-026M
Partnumber:
BR246D-320B3-28V-026M
Manufacturer:
Microsemi Corporation
products.category:
Relay
Availability:
100 in stock
Package
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 28V