BRL1608T2R2M
Partnumber:
BRL1608T2R2M
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 0.5A 0.52Ohm DCR 0603 T/R